Pokemon Go’nun Yeni Özellikleri Çok Yakında Karşımıza Çıkacak

Pokemon Go’nun Yeni Özellikleri Çok Yakında Karşımıza Çıkacak

0
PAYLAŞ

On binlerce insanın severek oynadığı hatta bağımlısı olduğu Pokemon Go’nun standart düzeninden sıkılmaya başladıysanız bu haber yüzünüzü güldürecek. Niantic firması oyunun sadece sokaklarda gezip pokemon yakalamak üzerine olmadığı yeni özelliklerin çok yakında karşımıza çıkacağını belirtti.

image-18-800x420

Bildiğiniz üzere Pokemon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokemon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu. Pokemon Go oyunu, beraberinde Nintendo tarafından geliştirilen , ve yakınlarda Pokemon tespit edildiğinde Bluetooth bağlantısı ile kullanıcılara uyarı veren Pokémon Go Plus isimli giyilebilir teknoloji ürünü ile beraber çıkacak. Pokémon Go ile birlikte kullanıcılar, akıllı cihazları ile gerçek dünyada Pokémon yakalayabilir, birbirleri ile savaştırabilir ve birbirleri arasında ticaretini yapabilecekler. Oyun ücretsiz bir şekilde ve uygulama içi satın alma opsiyonu ile yayınlandı.

Şuanda sokaklarda gezerek Pokemon yakalayanlar 145 farklı türe rastladıklarını belirtiyorlar fakat oyunda 151 Pokemon yer alıyor. Firma yaptığı son açıklama ile yeni Pokemon’ların kısa bir süre sonra karşımıza çıkacağını ve oyunun çok daha sosyal bir hal alacağını belirtiyor.

Tıpkı çizgi filmde olduğu gibi oyuncular kendi takımlarını kurabilecek, düzenlenen turnuvalarda mücadele ederek yeni başarı anahtarlarını ve yeni Pokemon’ları elde edebilecek.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK