Pokemon Go Hayranlarına Özel Pokedex Şarjlı Kılıf

Pokemon Go Hayranlarına Özel Pokedex Şarjlı Kılıf

0
PAYLAŞ

Pokemon Go çılgınlığı artarak devam ediyor. Henüz birçok bölgede resmi uygulama çıkmamış olmasına rağmen alternatif yollarla oyunu yükleyenler Pokemon’ların peşini bırakmıyor. İşte bu Pokemon hayranlarına özel olarak geliştirilen Pokedex görünümlü şarjlı kılıf kullanıcıların imdadına yetişiyor.

Pokedex3-980x420

Pokedex için Pokemon ve Index terimlerinin kısaltması yani mevcut olduğunuz Pokemonların listelendiği yerdir diyebiliriz. Çizgi filmden hatırlayacağımız gibi Pokemon ile karşılaşmaya başlamadan önce rakip Pokemonun özelliklerinin ne olduğunu öğrenmek için Pokedex kullanılıyordu.

Pokemon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokemon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu. Pokemon Go oyunu, beraberinde Nintendo tarafından geliştirilen , ve yakınlarda Pokemon tespit edildiğinde Bluetooth bağlantısı ile kullanıcılara uyarı veren Pokémon Go Plus isimli giyilebilir teknoloji ürünü ile beraber çıkacak. Pokémon Go ile birlikte kullanıcılar, akıllı cihazları ile gerçek dünyada Pokémon yakalayabilir, birbirleri ile savaştırabilir ve birbirleri arasında ticaretini yapabilecekler. Oyun ücretsiz bir şekilde ve uygulama içi satın alma opsiyonu ile yayınlandı.

Oyunun erişilebilir hale gelmesi ile birlikte bir çok insan çılgınlar gibi Pokemon’ların peşine düşmeye başladı. Çok uzak mesafeler kateden, her türlü maceraya açık olan bu oyunseverler uygulamanın kamera,gps,bluetooth gibi özellikleri aktif ve yoğun olarak kullanması sebebiyle şarj süresi konusunda sıkıntı yaşamaya başladılar ve bu da taşınabilir şarj aletlerinin satışlarını arttırdı. Amerika’da Pokemon Go için özel kampanyalar düzenlenirken taşınabilir şarj aletlerinde gözle görülür indirimli satışlar başladı.

Bu durumu fırsata çeviren kılıf üreticileri de kullanıcıların bir hayli ilgisini çekeceğini düşündükleri özel şarjlı kılıflarını hazırlamaya başladı. Öyle görünüyor ki yakında çizgi filmde gördüğümüz bir çok aksesuarı gerçek hayatta da göreceğiz. Umarım yeni Pokemon çocuklar ortaya çıkıp camlardan aşağı atlamazlar.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK