Playstation Plus Mayıs Ayı Oyunları Açıklandı!

Playstation Plus Mayıs Ayı Oyunları Açıklandı!

0
PAYLAŞ

Sony playstation oyun konsolunun bu aylık oyunları açıklandı, sony özel sunucularında çok oyunculu oynanış imkanı sunan psn plus sisteminin yanında aylık oyunlar hediye etmeye devam ediyor.
image
Mayıs ayında PS4, PS3, PSvita konsollarına özel ücretsiz verilecek oyunlar şöyle.
Bionic Commando Rearmed 2, PS3
God of War: Ghost of Sparta, PS Vita
LocoRoco Cocoreccho!, PS3
Switch Galaxy Ultra, PS4, PS Vita
Table Top Racing: World Tour, PS4
Tropico 5, PS4

image

Sony firması her zaman olduğu gibi ağırlıklı olarak indie oyunlara yine yönelerek oyuncularının acaba bu ay ne gelecek merakını önceden gidermiş görünüyor.

Xbox One kanadın da ise triple A denilen oyunlar bakalım yeniden kendini gösterecek mi, sony playstation uncharted 4’ün çıkış öncesi oyunculara plus içerik olarak çok birşey vaadetmiyor gibi görünüyor.

image

yine atıştırmalık oyunlarla zaman geçirmek eğlenmek üzere bir liste hazırlanmış özellikle listede god of war adını görseniz bile malesef bu bir god of war 3 değil psvita’ya çıkan özel bir oyun. Umarız yakın bir zamanda god of war 3’ün hatta belki de GOW4’ün kendisiyle karşınızda oluruz.

Psn Plus ücretleri aylık, 3 aylık, ve yıllık olarak ücretlendirilir, yeni üyelik hesabı açan oyunculara da kredi kartı bilgilerini cüzdana eklemek koşulu ile 14 günlük plus aboneliği sunuluyor, kredi kartı kullanmıyor iseniz bu hediye abonelik 2 günle sınırlandırılıyor.

Herkese iyi oyunlar scroll.com.tr’yi takipte kalın.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK