Playstation 4’ün Resmi Ekipmanları Detaylandı

Playstation 4’ün Resmi Ekipmanları Detaylandı

0
PAYLAŞ

Konsol kullanımınızı çok daha kolay bir hale getirecek olan aksesuarlar Sony tarafından duyuruldu.

Konsollar kadar aksesuarlarının da oyuncular için epey önemli olduğu bir gerçek. Örneğin günümüzde kablosuz gamepad’lerin yaygın kullanımı sebebiyle şarj edilmeleri zor hale gelebiliyor ya da stand olmadan konsol kullandığımızda konsol çok fazla yer kaplayabiliyor ve estetik açıdan sorun yaratabiliyor. Bunların bilincinde olan Sony, söz konusu sorunları gidermek amacıyla iki yeni aksesuarını duyurdu.

şarj cihazı

Bu aksesuarlardan ilki kontrol cihazımızı şarj etmeye yarıyor. Konsola bağlamamıza gerek kalmayan bu cihazın üzerinde 2 adet gamepad yerleştirilebiliyor.  Daha sonra ise şarj cihazını normal prize takmamız yeterli oluyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan cihaz 29 € fiyat etiketiyle satılacak ve şu an için yalnızca Avrupa için satışa sunulacağı belirtiliyor.

playstation 4 stand

Bir diğer aksesuar ise Playstation 4’ü dikey konumda kullanmak isteyenler için yararlı olacak gibi görünüyor. Dikey konumda konsolumuzu yerleştirdiğimiz standı ayarlamak için herhangi bir alet kullanmamıza gerek kalmıyor. Elimizle konsolu sabitleyebiliyor ve konumunu kolaylıkla ayarlayabiliyoruz. Satışa sunulacak olan bu standın fiyatı ise 19€ ve şarj cihazında olduğu gibi stand da yalnızca Avrupa için duyuruldu. Amerika için ise herhangi bir tarih verilmedi.

Blizzard, Diablo 3: Reaper of Souls Bombasını Patlattı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK