PlayStation 4 Teknosa Mağazalarında

PlayStation 4 Teknosa Mağazalarında

0
PAYLAŞ

Teknosa, Türkiye’deki çok sayıda kişinin merakla beklediği PlayStation 4’ü geceden tüketiciyle buluşturacak. PlayStation meraklıları, 12 Aralık gecesi Sony Eurasia garantisi ve Teknosa ile sunulan sınırlı sayıdaki PlayStation 4’e sahip olabilecek.

Teknosa, Türkiye’de 13 Aralık’ta satışa çıkması sabırsızlıkla beklenen PlayStation4’ü, 12 Aralık gece 00.00’dan itibaren İstanbul Cevahir AVM ve Ankara Ankamall Extra mağazalarında özel fırsatlarla satışa sunacak.

Dünyada satışa sunulduğu ilk günde 1 milyon adedin üzerinde satılan PlayStation4, Sony Eurasia garantisiyle Teknosa Cevahir mağazasında gece açılışına özel 75 şanslı tüketici tarafından 1399 TL’lik özel fiyatı ve toplam 400 TL değerindeki EA Sports FIFA14 ve Killzone Shadow Fall PlayStation4 oyun hediyeleri ile birlikte satın alınabilecek. Teknosa Ankamall Extra mağazasında ise 50 şanslı tüketici 1399 TL’lik özel fiyatı ve Knack™ oyun hediyesi ile PlayStation4 sahibi olabilecek.

PlayStation 4 oyun konsolunun satışı aynı gece teknosa.com’da, İstanbul il sınırları içinde aynı günde teslimat imkanı ile devam edecek.

PS4_09

Dünya genelinde 2 milyon adedin üzerine çıktı

Dünya çapındaki toplam satışlarının 1 Aralık 2013 itibariyle 2.1 milyon adedi aştığı açıklanan PlayStation 4, 15 Kasım itibariyle Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da, 29 Kasım itibarıyle de Avrupa, Avustralya ve Latin Amerika’da piyasaya sürüldü. Dünya üzerinde 32 ülkede satışa sunulan PlayStation 4, son teknoloji grafikleri ve gerçekçiliğiyle tüm oyunlarının heyecanla beklendiği bir ürün olarak dikkat çekiyor.

NASA Yeni Robotu Valkyrie’yi Tanıttı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK