Philips’ten Noodle Makinesi

Philips’ten Noodle Makinesi

0
PAYLAŞ

Philips’in Noodle Makinesi ile taze ve daha sağlıklı noodle yapmanız mümkün.

Makarna, pratik ve bütçe dostu olmasıyla ülkemizde özellikle öğrencilerin birinci besin kaynağı dersek abartmış olmayız. Makarnanın Uzakdoğu versiyonu diyebileceğimiz noodle ise yavaş yavaş tüm dünyada popülerleşmeye başlıyor.

Bir Çin yemeği olarak bilinen noodle’ı bizim eriştemize benzetebiliriz. Noodle genelde paketlenmiş bir şekilde hazır gıda olarak satılıyor. Peki size evde kendi noodle’ınızı yapabileceğinizi söylesek ne dersiniz ?

 

Philips Noodle Maker_02

 

Eğer siz de bir noodle severseniz ve hazır gıda olarak satılan paketlenmiş noodle yerine evinizde kendi noodle’ınızı kendiniz yapmak istiyorsanız.

Philips’in yeni Noodle makinesi tam size göre. Evde yapacağınız noodle’ın taze olmasının yanı sıra içersinde ne bulunduğunu bilmenizde içinizin rahatlamasına neden olacaktır. Öte yandan kendi noodle’ınızı kendi damak zevkinize göre yapmanızda mümkün.

Noodle makinesi ile noodle yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bir hamur.  Philips’in Noodle Maker adı verdiği makinesini kullanmak ise oldukça kolay. Önceden hazırlanan hamurun makinenin içerisine yerleştirilmesi noodle’ın olması için yeterli oluyor.

 

philips-noodlemachine

 

Noodle hamurunuza yumurta,un ve suyun yanı sıra renk vermek için meyve suyu veya gıda boyası koymanızda mümkün tabi. Philips’in Noodle Makinesinde tek seferde kullanılabilecek hamur miktarı ise 500 gram. Son olarak noodle makinesi ile farklı usullerde noodle’larda yapılabiliyor.

Philips Noodle Maker şuan için yalnızca Hong Kong, Tayvan, ve Japonya’da satılıyor. Makinenin fiyatı ise vergiler hariç 300 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Hangi Akıllı Saat Tasarımı En İyisi ?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK