Philips TV sayesinde 3D teknolojisiyle tanıştı

Philips TV sayesinde 3D teknolojisiyle tanıştı

0
PAYLAŞ

TP Vision sponsorluğunda Trakya bölgesindeki çeşitli okullarda gerçekleşen “Sevimli Hayvanlar Su Peşinde”  animasyon filminin gösterimiyle çocuklar 3D teknolojisinin müthiş eğlenceli dünyasını daha yakından tanıdı.

Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision firmasının sponsorluğunda, ilköğretim ve anaokullarında gerçekleşen film gösterimleriyle Trakya bölgesindeki çocuklar 3D teknolojisinin müthiş eğlenceli dünyasına adım attı.

IMG-20130612-WA0003

Philips televizyonlarda gerçekleşen “Sevimli Hayvanlar Su Peşinde“ animasyon filmi gösterimleri ilk olarak Nisan ayında başlamıştı. TP Vision sponsorluğuyla Trakya bölgesindeki çeşitli ilkokul ve anaokullarda gerçekleşen gösterimler, Haziran’da Çorlu’da gerçekleşen gösterimlerle sona erdi. Çorlu’da 6-13 Haziran tarihleri arasında 24 ilköğretim okulunda yaşları 6-12 arasında değişen 6240 çocuk, Philips TV’nin bu etkinliklerine katılma fırsatı yakaladı.

Macera, aksiyon ve komedinin içiçe geçtiği animasyon filminde çocuklara eğitici bazı mesajlar verilirken, çocukların 3D gibi günümüzün en son teknoloji trendlerinden biriyle de deneyim yaşaması hedeflendi. Gösterimlerin 3D teknoloji sponsorluğunu üstlenen TP Vision, gösterimler için üstün teknolojili 6000 serisi 3D TV‘ler ve yine yüksek performans sunan Philips marka ses sistemlerini çocukların hizmetine sundu.

>>Microsoft Surface RT’nin Fiyat İndirimi Bugün Başladı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK