Philips A1-PRO Kulak Üstü DJ Kulaklığını Tanıttı

Philips A1-PRO Kulak Üstü DJ Kulaklığını Tanıttı

0
PAYLAŞ

Philips, IFA’da tanıttığı ses çözümleriyle dikkat çekerken, ünlü DJ Armin van Buuren ile birlikte geliştirilen A1-PRO  kulak üstü kulaklıkla, DJ’lerin ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı vadediyor. 

A1-PRO’lar, 2500 mW’lık maksimum güç kullanımı için güçlü 40 mm yüksek tanımlı neodimyum sürücüler içeriyor. Kaynağına uygun yeniden üretim ve ses netliği, DJ’lere canlı mix ve üretim için gerekli kaynak duyarlılığını sağlıyor. Konforlu süngerleri ve düz katlanabilir tasarımıyla dikkat çeken kulaklık, değiştirilebilir süngerleriyle beraber kullanıcılara kolaylık sağlıyor.Karıştırmak ve ses eşleştirmek için ideal olan çift yönlü döner kollar da tek bir sezgisel hareket ile döndürülebildiğinden konforu üst seviyelere çıkarabiliyor.

philips a1-pro

WOOX Innovations Kreatif Direktörü Tim Homewood, konu hakkında şöyle konuştu:

“Kulak üstü A1-PRO kulaklıklar, DJ performansını gerçekten iyileştirebilecek mükemmel ses izolasyonu sağlar. Aynı A5-PRO’lar gibi kaynağına uygun güçlü ses üreten kulaklıklar, profesyonel ve gelecek vadeden DJ’lerin ihtiyaçları için vazgeçilmez birer araçtır.”

philips a1-pro

Mart ayında piyasaya sürülen Philips A5-PRO kulaklıkların 50 mm yüksek tanımlı neodimyum sürücüleri, yüksek kalite düşük frekanslı sesler sunar ve 3500 mW yüksek güç kullanımı için geliştirildi. Kaynak yeniden üretimi ve ses netliği rakipsiz olan hoparlörler uzman dinleyicilerin gerçekten sesi dinleyip hissedebilmesi için benzersiz ses izolasyonu sağlıyor.

Gerçek deriden bir baş bandı içeren hoparlörler, ister stüdyoda ister kalabalıklar içinde bir performansta olsun, tam konforu garantileyen üç farklı ebatta değiştirilebilir yumuşak süngü yerleşimli süngerler ile birlikte geliyor.

philips a1-pro

A1-PRO, Eylül ayından itibaren başlıca Avrupa pazarlarında 99,99 Euro’dan satışa sunulacaktır. A5-PRO,  Mart ayından bu yana Avrupa genelinde 299,99 Euro’dan satışa sunulmuştu.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK