Optivo Artık Türkiye’de

Optivo Artık Türkiye’de

0
PAYLAŞ

Avrupa’nın önde gelen e-mail marketing çözümlerinden optivo, Türkiye’de Metrics34 tarafından kullanıma sunuldu. Almanya’da geliştirilen ve bugüne dek çok sayıda ödüle layık görülen optivo, potansiyel ya da mevcut müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşarak satışlarını artırmak isteyen e-ticaret firmalarına birçok avantaj sağlıyor.

Dijital pazarlama optimizasyonu şirketi Metrics34, Avrupa’nın önde gelen e-mail marketing çözümlerinden optivo’yu Türkiye’de kullanıma sundu. Almanya’da geliştirilen optivo, mevcut müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşarak satışlarını artırmak isteyen e-ticaret firmalarına birçok avantaj sağlıyor.

Avrupa’da çok sayıda ödüle layık görülen profesyonel e-mail marketing çözümü optivo, her sektörde kullanıma uygun olması ile öne çıkıyor. Entegre çok kanallı iletişim yapısı sayesinde SMS, e-posta ve sosyal medya gibi farklı platformlardaki kampanyalar kolayca bir araya getirilebiliyor. Gönderileri kolayca kişiselleştirilebilme ve kişiye özel dinamik içerik üretebilme imkanları da sunan optivo e-mail marketing programı, mesajların etkisini artırıyor.url

Ortalamanın üzerinde gönderim ve dağıtım

Sektör ortalamasının üstünde bir rakam olarak, saatte 12 milyona kadar e-posta gönderebilen optivo’nun, dünyanın en büyük whitelist programı “Return Path Certification” ve Alman whitelist projesi “Certified Senders Alliance” ile iş ortaklığı da bulunuyor. Söz konusu ortaklıklar, optivo ile gönderilen e-postaların dağıtım rakamlarını da ortalamanın üzerine taşıyor.

Her markanın e-mail marketing alanında ihtiyaç ve beklentisi değişiklik gösterdiği için, bu alanda markaya özel danışmanlık hizmetleri Metrics34’ün uzman ekibi tarafından sağlanıyor. Firmanın bütçesine, taleplerine ve teknik altyapısına göre özelleştirilebilmesi, optivo’yu benzerlerinden ayıran diğer bir önemli özellik olarak dikkat çekiyor. Bülten üretim süreci şablonlar sayesinde son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilirken, web tabanlı optivo’yu kullanmak için herhangi bir yazılım yüklemeye de gerek kalmıyor. optivo’nun entegre editörü ise basit bir kelime işlemci programında olduğu gibi, hem metinle hem de görsellerle çalışmayı son derece kolay kılıyor.

Geniş bir skaladaki rapor ve analiz seçenekleri ile e-mail marketing kampanyalarının başarısını ölçmeyi sağlayan optivo, mevcut CRM ve web analitik sistemleri ile de entegre edilebiliyor. optivo, Türkiye’de Metrics34 tarafından sunuluyor.

 TV İzleme Alışkanlığı Değişiyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK