Oppo Windows Phone Üzerinde Çalışıyor

Oppo Windows Phone Üzerinde Çalışıyor

0
PAYLAŞ

Çinli telefon üreticisi Oppo’nun Windows Phone işletim sistemli telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan Oppo modelinin yıl sonunda kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl Windows Phone platformuna dahil olan Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo ilk modelini bu yıl içerisinde çıkarmayı planlıyor. Windows Phone 8 platformu üzerinde çalışmalarını sürdüren ilk test maketinin görüntüleri ortaya çıktı. Oppo Sosyal Pazarlama Müdürü Li Ying Ming tarafından paylaşılan görüntülere bakıldığında, Oppo Find 5’in üzerinden geliştirilen Windows Phone  8 işletim sistemi görülebiliyor.

Oppo Windows Phone Üzerinde Çalışıyor 11

Ayrıca telefonun en güncel Windows Phone güncellemesi ile birlikte gelecek ve 1080p ekran çözünürlüğünü de destekleyecek.  Windows Phone GDR 3 güncellemesiyle birlikte 1080p ekran çözünürlüğünde yeni Windows Phone 8 işletim sistemli telefonun piyasaya çıkması bekleniyor. Telefonun teknik özellikleri şuan için bilinmiyor ancak büyük bir ihtimalle tasarımda olduğu gibi Oppo Find 5 ile benzer özelliklere sahip olacak. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Apple, Kinect’in Yapımcısını Satın Almak İstiyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK