Oppo N1 Göründü

Oppo N1 Göründü

0
PAYLAŞ

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun Android işletim sistemli yeni modeli N1’in görüntüleri ortaya çıktı. Yeni görsellerle birlikte daha önce reklam afişleri de sızdırılan Oppo N1’i daha detaylı olarak görmek mümkün.

Android işletim sistemli akıllı telefon pazarına iddialı giriş yapan Oppo, Find 5 modeliyle büyük başarı yakalamıştı. Yeni model üzerinde çalışan Oppo’nun yeni modeli N1’in reklam görüntüleri geçtiğimiz hafta yayımlanmıştı. Reklam görüntülerinde telefonun sadece üst bölümü görünüyor ve pek fazla detay içermiyordu.

Oppo N1 Göründü 3

Evleaks’in sızdırdığı yeni fotoğraflardaysa Oppo’nun yeni modeli N1’in tasarımına dair ipuçları yer alıyor.  N1’in masa üstündeki resimlerine dikkatli bakıldığında telefonun alt bölümünde yer alan hoparlör, USB, mikrofon ve kulaklık bağlantı noktaları görülebiliyor. Tek parça gövdeye sahip olan telefon oldukça şık bir tasarıma sahip. Görüntüde yer alan model beyaz renge sahip ancak Oppo N1 için birçok renk alternatifi sunacak. Oppo N1 ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Oppo N1 Göründü 2

LG Optimus L9 II Detaylandı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK