OnePlus One, Xperia Z2 Karşısında

OnePlus One, Xperia Z2 Karşısında

0
PAYLAŞ

OnePlus One ile Sony Xperia Z2’nin karşılaştırma görseli yayınlandı.

Oppo’dan ayrılanlar tarafından kurulan OnePlus firmasının akıllı telefonu uzun süredir beklenmekte. OnePlus One adına sahip bu modelin daha önceden Samsung Galaxy S5 ve HTC One M8 ile karşılatırma görselleri firma tarafından yayınlamıştı. Şimdide Sony‘nin yeni amiral gemi modeli olan Xperia Z2 ile karşılaştırma görsel yayınlandı.

 

OnePlus_One_Xperia_Z2_scroll

 

23 Nisan tarafından tanıtılması beklenen OnePlus One modelinin özelliklerini hatırlayacak olursak 2.5GHz hızında çalışan Snapdragon 801 yongaseti, 3GB RAM ve 5.5 inç büyüklüğünde IPS ekran yer almakta. 13MP kamera ile gelen bu cihaz fiyatı ile öne çıkmakta. Firma tarafından yayınlanan karşılatırma görselinde Xperia Z2’nin benzer özelliklere sahip olduğu görünüyor. Kamera konusunda her iki cihazda da Sony tarafından üretilen bileşen yer almakta. Cihazların benzer özelliklerine rağmen fiyat konusunda 300 dolarlık bir farklı bulunuyor. Xperia Z2’nin 700 dolar fiyatının yanında OnePlus One modeli 400 dolarlık fiyata sahip.

Yakın zamanda tanıtılacak olan bu model CyanogenMod ortaklığı ile geliyor. 17 ülkede satışa sunulacak olan bu model bakalım kullanıcılar tarafından ilgi görebilecek mi.

OnePlus One, Galaxy S5 ve HTC One M8′e Karşı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK