Oculus Rift’ler Sahiplerine Ulaşmaya Başlıyor

Oculus Rift’ler Sahiplerine Ulaşmaya Başlıyor

0
PAYLAŞ

Oculus Rift’ler sahiplerine ulaşmaya başlıyor. Ön siparişle satın alım gerçekleştirenlere Oculus Rift’ler gönderilmeye başlanıyor.

oculus-rift

Facebook’un sahibi olduğu Oculus, CES 2016 fuarı kapsamında uzunca bir süredir beklenen sanal gerçeklik gözlüğünün tanıtımını gerçekleştirmişti. Akabinde ön siparişlere açılan Oculus Rift, beklendiğinden daha yüksek fiyata satıldığı için eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Bunun üzerine Oculus’un CEO’su açıklama yaparak, fiyat için üzgün olduğunu da dile getirmişti. Ve nihayet Oculus Rift siparişi verenlere sevkiyatlar başlatıldı.

Sevkiyatların başladığının duyurusunu bizzat Oculus’un CEO’su Brendan Iribe gerçekleştirdi ve attığı tweet’le, bekleyişin sona erdiğini bildirdi. Oculus Rift’i ön sipariş vererek satın alanlara ürünler Pazartesi gününden itibaren ulaşmış olacak. İlk parti ürünlerin dağıtımından sonra bugün itibariyle yeni Oculus Rift siparişi verecek olanların Temmuz ayına kadar beklemek zorunda olacağını da bildirelim.

600 dolar fiyat etiketine sahip olan sanal gerçeklik gözlüğünün kutu içeriğinde EVE: Valkyrie ve Lucky’s Tale oyunları ve Xbox One kumandası da geliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK