Note 6’nın Çıkış Tarihi Yavaş Yavaş Belli Oluyor

Note 6’nın Çıkış Tarihi Yavaş Yavaş Belli Oluyor

0
PAYLAŞ

Samsung’un yeni amiral gemisi phablet modeli Galaxy Note 6’yla ilgili ilk bilgiler gelmeye başladı. Telefon Android N ile birlikte temmuz ayında geliyor.

Note 6'nın Çıkış Tarihi Yavaş Yavaş Belli Oluyor

Geçen ağustosta tanıtılan Galaxy Note 5 hala büyük ekranlı telefonlar arasında en güçlü alternatiflerden biri olsa da telefonun yenilenme zamanı her yıl olduğu gibi geldi. Alışageldiğimiz üzere Samsung, halef modelini yılın üçüncü çeyreğinde tanıtacak. Galaxy S7’nin tanıtımı üzerine gözler yeni Note’a çevrildi.

Bugün ortaya çıkan raporlara göre Samsung, Note 6’yı temmuz ayında tanıtmayı düşünüyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde geliştirici önizlemesi yayınlanan Android N de telefonda yerini alacak. Böylece Note 6, ilk Android N’li telefonlardan biri olacak.

Telefonla ilgili hala bir sızıntı olmasa da bazı özellikleri tahmin ediliyor. Note 5’ten biraz daha büyük ekranla gelmesi muhtemel olan halef model, muhtemelen 5.8 inçlik ekran boyutuna sahip olacak. Yepyeni bir S-Pen, 6 GB RAM ve 12 MP’lik kameranın eşlik edeceği telefonda ilk kez 256 GB depolama seçeneğinin yer alacağı ise nerdeyse kesin.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK