Video: Nokia Asha 303 İnceleme

Video: Nokia Asha 303 İnceleme

2
PAYLAŞ

Nokia’nın yeni Asha serisinin ilk modellerinden biri olan Asha 303, Türkiye’de kullanıcılarla buluştu. Hoş tasarımı ve malzeme kalitesiyle beğenimizi kazan bu telefonu dokunmatik ekran, Qwerty klavye, 1GHz işlemci ve Symbian S40 işletim sistemi gibi başlıklarla mercek altına aldık.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

2 YORUMLAR

  1. Gayet objektif bir inceleme olmuş tebrikler. Bu fiyata böyle bir cihaz almak yerine 50 yada 100 Tl fazla verip Galaxy serisi cihazlar tercih edilebilir. Veya HTC nin farklı modelleri var. Symbian s60 serisi kullanan bir kişi androidde, symbianda yaşadığı detaylı özellik seçeneklerinin kat kat fazlasını bulacağı için verdiği paraya pişman olmayacaktır.
    Nokia çok farklı bir yol haritası çizmeye başladı. Akıllı telefon piyasasından çekilip giriş seviye cihazlar ile piyasada kalmaya çalışıyor diye düşünüyorum.
    Bu arada telefon incelemeleri için Hırdavat bölümü aslında teknolojiye yakın bir isim değil farklı alternatifler düşünülebilir. Birde bu tarz şeylerin altında forum linki verilip daha aktif geri bildirimler alınabilir Yorum sistemi hiç cezbedici değil gel bana yorum yaz hissi vermiyor yorum sisteminin tasarımını elden geçirmek gerkiyor diye düşünüyorum.

  2. Sony Xperia U. Başkasını tanımam. Türkiyede iphone satışlarını katlayacak bu telefon. nokiaya gelince, samsung ve sonynin gerisinde kalacaktır. Dokunmatikte nokia çok saçmaladı. Durmadan hata veriyor. o yüzden hergün telefon çıkarmaya başladı. Bunu alacağıma gider xperia x10 mini veya x8 alırım. üstelik kendine has android yazılımı var. rezistif ekranı bile ödül almıştı..
    teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK