NO.1 F18 Su Geçirmez Spor Akıllı Saat

NO.1 F18 Su Geçirmez Spor Akıllı Saat

0
PAYLAŞ

Bugün yazımızda sizlere No.1 markasının F18 model akıllı saatinden bahsedeceğim. Akıllı saat kullanıcılarının aradığı bir çok özelliği bünyesinde bulunduran NO.1 F18 özellikle İp68 seviyesinde suya ve toza dayanımı ve şık yapısıyla dikkat çekiyor.

NO.1 F18 ile yapabileceklerinizden bahsedecek olursak Kalp atış hızınızı ölçebilir , yerleşik gps ile gezilerinizi kayıt altında tutabilirsiniz. Ayrıca adım sayar, uyku izleme gibi günlük hayatta konforlu bir yaşam sürmenize yardımcı olacak bir çok özellik NO.1 F18 bünyesinde bulunuyor. NO.1 F18 bunca özelliğin yanında 350mah bataryası ile 18 güne kadar günlük kullanım süresi sunuyor. Mobil telefonunuzla sorunsuz şekilde senkronize olan NO.1 F18 ekrana dokunarak uyanmayı da destekliyor.

NO.1 F18 ekran olarak 1.3 inç 240×240 çözünürlüklü tft bir ekran kullanıyor. 3D küre ekran olarak isimlendirilen bu ekranda daha net bir görüntü elde edilebiliyor. Bu sayese sosyal medya hesaplarınızdan gelen resim gibi dosyaları daha rahat görüntüleyebiliyorsunuz. Şık renk seçenekleri ile her kesimden insanın dikkatini çeken NO.1 F18 u satın almak isteyenler bu akıllı saate sadece 39.99 Dolara sahip olabiliyor.

Kesinlikle Gearbest sitesinden Alışveriş yapılmamasını tavsiye ederim.

Teknik Özellikler :

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK