Nexus 5X Tekrar Görüntülendi

Nexus 5X Tekrar Görüntülendi

0
PAYLAŞ

Google-LG ortaklığı ile hazırlanan Nexus 5X tekrar görüntülendi. Telefonun yeni sızan görüntüleri eski görselleri doğruluyor.

nova-launcher-nexus-5

Google’ın geleneksel olarak bir markayla çalışıp çıkarttığı Nexus ailesine 29 eylülde katılması beklenen Nexus 5X tekrar kameralara yakalandı. Basına sızdırılan görseller daha önce telefonun defalarca ortaya çıkan görüntülerini de doğruluyor.

Nexus 5X, 29 eylül lansmanında beraber tanıtılacağı yeni Android sürümü Android 6.0 Marshmallow’u taşıyan ilk telefon olma ünvanını alacak.

1442399105_nexus-5x-in-mint-color

Telefonun daha önce sızan özellikleri arasında Snapdragon 808 işlemci, 2 gb ram, 13mp arka kamera ve 5 mp ön kamera yer alıyor. Ayrıca iddialara göre telefonda Full HD 5.2 inç büyüklüğünde bir ekran yer alacak. Yeni sızan görsellerde görünmemesine karşın telefonda parmak izi sensörü olduğu önceki görsellerde doğrulanmıştı.

1442396979_1

Öte yandan 29 eylülde tanıtılması beklenen tek telefon Nexus 5X değil. Huawei-Google ortaklığı ile geliştirilen daha büyük ekranlı Nexus da yolda. 5.7 inç ekrana sahip olması beklenen telefonun 5X’e yakın özelliklere sahip olması muhtemel.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK