Netflix’i NordVPN İle Sınırsız Olarak İzleyin!

Netflix’i NordVPN İle Sınırsız Olarak İzleyin!

0
PAYLAŞ

Netflix geçtiğimiz günlerde aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 130 ülkede faaliyetlerine başladığını açıklamıştı. Ancak bazı içeriklerin haklarının yerel dağıtıcılarda bulunması sebebiyle söz konusu içerikler bazı ülkelerde yayınlanmıyordu. Netflix’e entegre bir şekilde çalışan NordVPN adlı özel ağ hizmeti sayesinde bu kısıtlamalara takılmadan bütün içeriklere rahatlıkla erişebileceksiniz.

netflix-nordvpn

Netflix’in “coğrafi tabanlı kısıtlamalar” adını verdiği uygulamasından dolayı kullanıcılar bu TV ağına yüklenen bütün içerikleri göremiyorlar. Türkiye başta olmak üzere Avustralya ve Kanada gibi bazı ülkelerde yerel dağıtıcılara lisanslanan bazı içerikler Netflix’te bulunmuyor. NordVPN‘in geçtiğimiz günlerde Netflix için özel olarak hazırladığı uygulama tüm bu sorunları çözüyor. İlk olarak Mac için yayınlanan uygulamayı açtığınızda sistem sizi otomatik olarak seçtiğiniz ülkenin en hızlı sunucusuna bağlıyor ve IP adresinizi Amerika üzerinden göstererek bütün içeriklerin açılmasını sağlıyor.

Aylık 8 dolarlık bir fiyatı olan NordVPN, Netflix’in Türkiye’ye girişi üzerine sadece ülkemiz için bir kampanya yaparak 1 yıllık aboneliği ayda sadece 4 dolara sağlıyor. Türkiye’de zaten bir Netflix hesabınız varsa ve ABD için geçerli Netflix film/TV şovu kitaplığına erişmek istiyorsanız yapacağınız tek şey servisin Mac uygulamasını indirerek lokasyon olarak Amerika’yı seçmek. Bu işlemden sonra Netflix için özel olarak ayarlanmış sunuculardan yayını hiç bir kısıtlamaya maruz kalmadan izleyebileceksiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK