MWC ’11: Huawei Android’li Cihazlarını Tanıttı

MWC ’11: Huawei Android’li Cihazlarını Tanıttı

0
PAYLAŞ

Huawei, 14-17 Şubat 2011 tarihlerinde Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (Mobile World Congress) en yeni Android tabanlı akıllı cihazlarını içeren geniş ürün portföyünü tanıttı.

Huawei’nin fuarda tanıttığı Android 2.3 işletim sistemine sahip, akıllı telefonu IDEOS X3 oldukça şık bir cihaz. İnce bir dış gövdeye sahip olan IDEOS X3, 3.2 inç kapasitif HVGA dokunmatik ekranı ve 3.2 megapiksel kamerasının yanı sıra, Android işletim sistemi için özel Huawei Handset Over-the-Air ve Online Upgrade (HOTA) çözümlerini bir arada sunuyor.

Android tabanlı Akıllı Telefon, “HOTA” özelliği sayesinde kullanıcılara kolay ve hızlı bir şekilde işletim sistemi güncelleme imkânı sunuyor. Piyasadaki 3.2 inç ekran cihazların en incesi olma ünvanına sahip IDEOS X3 akıllı telefon kolay kullanımı, gelişmiş kullanıcı arayüzü ve Android 2.3 Gingerbread platformu dikkat çekiyor.

Şıklık ve taşınabilirliği bir arada sunan, yeni nesil Android tabanlı 7 inç kapasitif dokunmatik ekrana sahip HD tablet PC; Huawei IDEOS S7 Slim’in de tanıtımını Mobil Dünya Kongresi’nde gerçekleştiren Huawei, bu yeni ürünleriyle de büyük ilgi topladı.  Quallcom Snapdragon 1Ghz işlemciye sahip IDEOS S7 Slim Android 2.2 platform, 3G ve Wifi bağlantı özelliği, flash desteği, multi-touch özelliği ve inceliği ile de dikkat çekiyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK