Motorola Moto E’nin Teknik Özellikleri

Motorola Moto E’nin Teknik Özellikleri

0
PAYLAŞ

Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto E’nin özellikleri ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yılın son aylarına kadar Google’ın sahibi olduğu Motorola, bilindiği gibi akıllı telefon pazarında iddialı olan Lenovo tarafından satın alınmıştı. Motorola’nın Moto X ve Moto G gibi modelleri başarılıya ulaşmıştı. Son olarak Motorola’nın yeni akıllı telefonu hakkında yeni bilgiler geldi. Uygun fiyatlı bir cihaz olan Motorola Moto E‘nin özellikleri sızdı.

Motorola_Moto_E_scroll

Moto G’ye benzer özelliklere sahip bu model daha ince bir yapıya sahip. 4.3 inç büyüklüğündeki 720p ekran ile gelen Moto E modelinde 1.2GHz çift çekirdekli işlemci ile beraber 1GB RAM bulunmakta. 4GB dahili depolama alanının da yer aldığı Motorola Moto E’de 5MP arka kamera yer almakta. 1.900 mAh değerinde batarya ve 124.8 x 64.8 x 6.2mm boyutlara sahip bu akıllı telefon Andorid 4.4. KitKat işletim sistemi ile gelmekte.

Motorola_Moto_E_scroll_2

Cihazın fiyatının muhtemelen Moto G modelinde daha düşük olduğu gösterilmekte. Ayrıca iddilar 230 dolar fiyat etiketine sahip olabileceğini göstermekte. İlerleyen zamanlarda resmileşmesi beklenen Motorola Moto E‘nin çıkış tarihi hakkında bilgi bulunmamakta.

OnePlus One Detayları Sızdı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK