Moto G4 Plus İçin Android 7.0 Çıktı!

Moto G4 Plus İçin Android 7.0 Çıktı!

0
PAYLAŞ

Motorola markasının çıkardığı G4 Plus telefonu için Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile Moto G4 Plus telefonu için getirilen yepyeni özellikler ise oldukça dikkat çekti.

Moto G4 telefonu için getirilen yeni güncelleme ilk olarak Hindistan’ da uygulanmaya başlanacaktır. Bu güncelleme aynı şekilde kademeli bir şekilde diğer ülkelere de sırayla gidecek olup, zamanla tüm ülkede kullanılmaya başlanacaktır. Android 7.0 güncellemesi ile birçok özellik getirilecek olup, yapılan güncelleme arka planın kusursuz şekilde indirilmesini sağlayacaktır. Güncelleme işlemi bittikten sonra telefonunuz kapanıp açıldıktan hemen sonrasında telefon tüm güncellemeleri almış halde olup, direk açılarak güncelleme cihazınıza yüklenmiş halde olacaktır.

Bu güncelleme ile Doze sürümü aktif hale gelecek olup, telefonunuzun aktif olmadığı anlarda bu sürün devreye girerek telefonunuzun arka planında çalışan tüm programları kendiliğinden kapatıyor. Bu şekilde batarya daha uzun ömürlü giderek şarj etme olasılığınız oldukça düşüyor. Aynı zaman da bu güncelleme ile çoklu pencere modu yüklenerek iki uygulamayı yan yana kullanma özelliği geliyor. Mayıs ayı itibari ile yüklenecek olan bu güncellemeleri telefonunuzun ayarlar kısmına gelerek, telefon/ hakkında / yazılım güncellemesi sıralamasına uyarak telefonunuza bu güncellemeyi yükleyebilir ve bu özellikleri Moto G4 Plus için kullanabilirsiniz. Bu güncellemeyi yaparken telefonunuzun şarjının olduğuna dikkat ederek wi-fi ağına bağlı olduğunuzdan emin olmalısınız.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK