Microsoft Xbox One ve Windows 10 Planlarını Açıklayacak

Microsoft Xbox One ve Windows 10 Planlarını Açıklayacak

0
PAYLAŞ

Microsoft, Xbox One ve Windows 10 planlarını açıklayacak. Yazılım devi, 25 Şubat’ta gerçekleştireceği etkinlikle Xbox One ve Windows 10 planlarını açıklayacak.

xbox-one-windows-10

Microsoft, geçtiğimiz sene Xbox Müzik uygulamasını değiştirerek ismini Groove şeklinde belirlemişti. Bu aşamadan sonra müzik uygulamasına birçok yeni özelliği dahil eden şirket, birkaç gün önce de mağazada bulunan Groove Music Player isimli uygulamayı satın alarak önemli bir adım attı. Satın almaya ve fiyatlandırmaya dair herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak, Groove Music Player uygulamasının bu satın alma sonrasında güçleneceği aşikar.

Dev şirket, atılımlarına devam ediyor. Microsoft, son olarak 25 Şubat’ta düzenleyeceği yeni birlikte Xbox One ve Windows 10’un gelecek planlarını açıklayacağını da ilan etti. Etkinlikte her iki platform için de çok önemli gelişmelerin ve yeniliklerin duyurulacağı belirtilirken uzun vadedeki birçok planın da açıklanacağı belirtiliyor.

Xbox One tarafında yeni nesil oyunların tanıtımlarının gerçekleştirilmesi bekleniyor. Yine Windows’ta da hem Windows 10 Redstone güncellemesinin ayrıntılarının hem de Windows’un yeni özelliklerinin tanıtımının yapılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca yine tahminlere göre en önemli ayrıntılardan birisi ise PC’den Xbox One’a görüntü aktarımı konusunda gerçekleştirilecek.  Birkaç hafta sonra tüm ayrıntılar netleştiğinde etkinlikle beraber detayları açıklayacağız.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK