Microsoft Natural Ergonomic Klavye 4000

Microsoft Natural Ergonomic Klavye 4000

1
PAYLAŞ

Microsoft’un Natural serisinin yeni üyesi Natural Ergonomik Klavye 4000 piyasaya çıktı. Microsoft’un yeni klavyesi, Türkçe tuş takımı ve ergonomik özellikleri ile, bilgisayar başında saatler geçiren kullanıcılara rahatlık sunuyor. Hem PS2 hem de USB bağlantı özelliği sunan Microsoft Natural Ergonomic Klavye 4000’in tasarımı, kullanıcıların doğal bilek duruşları dikkate alınarak hazırlanmış. Klavye 14 derecelik doğal eğimli bir yapıya sahip. Bu özelliği ile saatlerce bilgisayar başında oturan kullanıcıların, parmak hareketlerinin daha doğal olmasını sağlıyor. Klavye ayrıca 7 derecelik geriye doğru eğim verebilme özelliğine sahip. Saatlerce bilgisayar başında yazı yazan veya oyun oynayan kullanıcıların rahatı ve sağlığı düşünülerek hazırlanmış olan klavye, yapay deri kaplı bilek desteği ile tam ergonomi sağlıyor.

Microsoft Natural Ergonomik Klavye 4000’in en dikkat çekici özelliklerinden biri de “zoom” tuşu. Zoom tuşu ile istenilen herhangi bir sahne hızlı ve hassas bir görüntü açısıyla yaklaştırılabiliyor.

Klavye ayrıca tüm diğer eş ürünleri gibi programlanabilir kısa yol tuşları, belgeleri açmak, internete girmek, e-postalara ulaşmak gibi istekleri tek tuşla sağlanmasına olanak tanıyor. Klavye üstünde ayrıca, belgelerim, favorilerim, internet kısa yol tuşları da bulunuyor.

Artıları
Ergonomik tasarım
Eğimli yapı
Özel Ultra ince tasarım

Eksileri
Büyük boyut

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

  1. YAKLAŞIK OLARAK ÜÇ SENEDİR AYNI ÜRÜNÜ KULLANMAKTAYIM GAYETTE MEMNUNDUM ANCAK BİR HAFTA ÖNCESİNDE Q,@,V HARFLERİ ÇALIŞMAMAYA BAŞLADI. DİREKT OLARAK SATIN ALDIĞIM MAĞAZAYLA TEMASA GEÇTİM.MAĞAZADAN TEKNİK SERVİS NUMARALARINI ALDIM. TEKNİK SERVİSİ ARADIĞIMDA GARANTİ SÜRESİ DOLMUŞ ÜRÜNLERİN SERVİS HİZMETİNİN OLMADIĞINI ÖĞRENİNCE ŞOK OLDUM.MİCROSOFT LA DİYOLOĞA GEÇTİM AYNI CEVAPLARI ONLARDAN DA ALINCA ŞAŞKINLIĞIM BİRAZ DAHA ARTTI. SONUÇTA KÖKLÜ BİR MARKA VE BAHİS KONUSU OLAN 85 TL LİK BİR ÜRÜN.Kİ BU FİRMANIN BUNDAN DAHA PAHALI ÜRÜNLERİ VAR.YANİ İKİ SENE SORUN ÇIKARMADI TAMAM. İKİ SENİN SONUNDA SORUN YAŞARSAN ATAR YENİSİNİ ALIRSIN MANTIĞI… BEN BUNA AKIL SIR ERDİREMEDİM YA SİZ?

BİR CEVAP BIRAK