Microsoft Lumia 650 Ön Siparişe Açıldı

Microsoft Lumia 650 Ön Siparişe Açıldı

0
PAYLAŞ

Lumia ailesine bir süredir eklenmesi beklenen giriş seviyesi Microsoft Lumia 650, henüz tanıtılmadan ön sipariş almaya başladı.

Microsoft Lumia 650 Ön Siparişe Açıldı

Geçtiğimiz aylarda defalarca sızdırılan ve haber konusu olan giriş seviyesi Microsoft Lumia 650, sürpriz bir şekilde daha lanse edilmeden bir İngiliz satış sitesinde ön siparişe açıldı. Telefonun gerçek tanıtımının şubat ayı ortalarında gerçekleştirileceği düşünülüyor. 199 pound fiyat etiketine sahip olan Lumia 650’nin ne zaman teslim edileceği hakkında ise bilgi verilmiyor. Ancak teslimatın da tanıtımın hemen sonrasında başlayacağı tahmin ediliyor.

Ön siparişin açılması telefonun teknik özelliklerini de tamamiyle ortaya dökmüş. Özellikleri genellikle daha önceden beklediğimizden farklı değil. 5 inç boyutunda IPS; HD çözünürlüğünde ekran, 1,1 ghz frekans hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci, 1 GB RAM, 8 GB artırılabilir dahili depolama, 2000 mAh pil, 8 MP led flaşlı kamera, WiFi, Bluetooth, GPS ve 15 gram  ağırlık.. Ayrıca telefon Windows 10 Mobile işletim sistemine sahip. Bu güncel sisteme sahip sınırlı sayıda şanslı telefondan biri olan 650, eski Lumia’ları da bu yönden kıskandırıyor.

Bildiğiniz gibi Microsoft, bir süredir söz verdiği yeni sistem güncellemesini dağıtmaya çalışıyor ancak güncelleme sürekli erteleniyor. Eski nesil Lumia kullanıcıları büyük bir iştahla yeni sistemi almak için bekliyorlar. Umarız o da en yakın zamanda kullanıcılarla buluşur.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK