Microsoft Hyperlapse Android Sürümü Beta’dan Çıktı

Microsoft Hyperlapse Android Sürümü Beta’dan Çıktı

0
PAYLAŞ

Özellikle iOS işletim sisteminin iPhone kullanıcılarını sunduğu Hyperlapse özelliği Android kullanıcıları arasında deyim yerindeyse kıskançlık yaratmıştı. Özellikle Instagram ile çok yaygın bir şekilde kullanılan Hyperlapse kayıtlar için Android cephesinde güzel bir gelişme yaşandı. Microsoft Hyperlapse uygulamasının Android için hazırlanan sürümü Beta sürecinden çıkartıldı.

Microsoft Hyperlapse

Microsoft Hyperlapse Artık Beta Değil!

Microsoft’un bir süredir Beta sürecinde olan uygulaması Microsoft Hyperlapse yazılımı Beta sürecinden çıkartıldı  ve Android işletim sistemli cihazları için Google Play Store’daki yerini aldı. Daha önce Instagram, Hyperlapse uygulamasını yayınlamıştı fakat, Android işletim sisteminin jiroskop ve kamera API’leriyle ilgili eksikliklerden dolayı bu uygulama sadece iOS işletim sistemi için yayınlanmıştı. Microsoft ise yayınladığı uygulama ile bu konudaki ciddiyetini ortaya koydu. Microsoft Hyperlapse uygulaması son derece sade arayüzü ile çok kolay bir kullanım sunuyor.

Herhangi bir ayar fonskiyonu olmayan uygulama video kaydı yaptıktan sonra 1x ile 32x arası hızlandırma yapma imkanı sunuyor. Buna ek olarak aynı sistemin ön kamera için de yapıldığını görüyoruz. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise telefonda daha önceden kayıtlı olan videoları da Hyperlapse modunda kaydetme desteği olmuş.

Microsoft’un Android işletim sistemi için hazırladığı Hyperlapse uygulamasına bu link üzerinden erişebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK