Michael Kors Akıllı Saat Hazırlandı

Michael Kors Akıllı Saat Hazırlandı

0
PAYLAŞ

Michael Kors akıllı saat hazırlandı. İki farklı seçenekte tercih edilebilen Michael Kors imzalı akıllı saatler, bu yıl kış aylarında satışa çıkartılacak.

michael-kors-akilli-saat-jpg

Dün hazırladığımız bir haberimizde; Samsung ve Grisogono ortaklığında yeni Gear S2’ın hazırlandığını bildirmiştik. Güney Koreli Samsung; lüks takı ve saat üreticisi Grisogono ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle özel akıllı saatler hazırlayacağını açıkladı. Bunun ilk örneği Gear S2 olacak ama daha sonrasında da bu işbirliği kapsamında yeni akıllı saatlerin duyurulacağı ve akabinde de satışa çıkarılacağı belirtiliyor. Klasik saat üreticilerinin birçoğu, kullanıcıların akıllı ürünlere olan ilgisini çok iyi analiz ediyor ve bu kapsamda stratejik ortaklıklar gerçekleştiriyor diyebiliriz.

Uzunca bir süredir akıllı saatler üzerinde çalışan Fossil, Michael Kors tarafından hazırlanan akıllı saatlere yatırım yapıyor. Fossil Group tarafından ortaya çıkan yeni görseller Android Wear’ın kullanıldığı ilk akıllı saatin bazı ayrıntılarını ortaya çıkarıyor.

Yeni akıllı saatin farklı versiyonları olacak. Yani bayanlar için özel olarak hazırlanan altın kaplamalı versiyona ek olarak siyah renkli bir model de sunulacak. iPhone ve Android akıllı telefonlarla uyumlu olduğu belirtilen Michael Kors; bu sayede mobil uygulamalar üzerinden kontrol edilebiliyor ve çeşitli işlemler gerçekleştirebiliyor. Şimdilik teknik ayrıntıları konusunda herhangi bir açıklama yok. Ancak, saatlerin kış aylarında 395 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkartılması bekleniyor.