Messenger’dan Spotify Sayesinde Şarkı Paylaşmak Artık Mümkün

Messenger’dan Spotify Sayesinde Şarkı Paylaşmak Artık Mümkün

0
PAYLAŞ

Messenger’dan Spotify sayesinde şarkı paylaşmak artık mümkün. Facebook ve Spotify arasındaki ortaklık sayesinde Messenger’dan Spotify ile şarkı paylaşmak mümkün hale geldi.

messenger-spotify

En çok kullanılan anlık mesajlaşma yazılımları arasında yer alan Messenger, hem web hem de mobil uygulamasıyla hizmet veriyor. Son olarak Facebook ve Spotify arasında önemli bir ortaklık anlaşması yapıldı. Bundan böyle Spotify eklentisi sayesinde Messenger’da şarkı paylaşmak mümkün olacak. Android ve iOS uygulaması için hazırlanan bu entegrasyon sayesinde Messenger’ın sohbet ekranında yer alan “daha fazla” simgesine tıklayarak, Spotify’a yönlenebilir ve arkadaşlarınızda şarkı paylaşabilirsiniz. Elbette bu entegrasyon sayesinde paylaşılan şarkılar, Spotify’daki olduğu şekilde albüm kapaklı görseller sayesinde karşı tarafa iletiliyor.

Bu sayede her iki dev platform da birbirine destek sağlamış oluyor. Böylece Facebook Messenger kullanıcılarının, Spotify paylaşımını sık sık gerçekleştireceği tahmin ediliyor. Ortaklık neticesindeki bu yenilik kullancılara kademeli şekilde sunuluyor. Yani tüm kullanıcılar için bu yeni özellik aynı anda aktif edilmiyor. Dolayısıyla güncelleme için biraz beklemek gerekebilir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK