Media Markt Mağazasında Yine İzdiham

Media Markt Mağazasında Yine İzdiham

0
PAYLAŞ

Media Markt, Türkiye’deki 26., Karadeniz Bölgesi’ndeki ilk mağazasını Samsun Piazza AVM’de 29 Mart Cuma günü sabah saat 06:00’da açtı. Açılış için binlerce kişi gece yarısından itibaren kuyruğa girdi. İnanılmaz kampanyaların yer aldığı açılışta sabah 06:00’dan itibaren binlerce Media Markt’tan indirimli ürün almak için mağazaya akın etti.

Yılsonuna kadar Kahramanmaraş, Gaziantep, Aydın, İstanbul Kağıthane, Ankara ve Şanlıurfa’da olmak üzere toplam 6 mağaza daha açacak olan Media Markt müşterisiyle Türkiye’nin dört bir yanında buluşmaya devam edecek.

Media Markt Samsun mağazasının açılışını Media-Saturn Satınalmadan Sorumlu Genel Müdür (CPO) Aziz Süzer, Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler ve Media Markt Samsun Mağazası Genel Müdürü Burak Uluğaşkun kurdela kesim töreniyle gerçekleştirdi.Acilis

Media Markt Samsun mağazasının açılışında özellikle  kampanyadaki LED TV’ler ilk bir saat içinde tükendi. Açılışta ayrıca kampanyadaki cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar, GSM Aksesuarları ve küçük ev aletleri yoğun ilgi gördü.

Hedefimiz pazar lideri olmak

Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Marcus Tengler, Türkiye’deki ilk Media Markt mağazasını 6 yıl önce açtıklarını belirterek, “Türkiye, Media-Saturn olarak en agresif büyüme hedefimiz olan ülkelerin başında geliyor. 6 yılda başarılı bir iş çıkarttık.  Son 2 ayda 3 mağaza açtık. Samsun mağazamız ile birlikte, Mart sonuna kadar 2013’ün ilk üç ayında 4 yeni Media Markt açmış olacağız. Gelecek ay da Kahramanmaraş mağazamızı açacağız. Türkiye’nin her noktasına bir an önce ulaşabilmek istiyoruz. 2013 yılını 32 mağaza ile kapatmayı hedefliyoruz. 15 ülkede 1000’e yakın mağaza ile hizmet veriyoruz. Türkiye pazarında, başka hiçbir ülkede görülmesi mümkün olmayacak kadar çok yerli ve yabancı oyuncu ile karşı karşıyayız. Sektördeki en büyük farklarımız ise müşterilerimize sunduğumuz fiyat avantajı, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitemizdir. Hedefimiz orta vadede pazarda lider olmak. Bu nedenle önümüzdeki günlere çok sıkı hazırlanıyoruz.” dedi.

Aktuel

Samsun bizim için stratejik bir kent

Media-Saturn Satın almadan Sorumlu Genel Müdür Aziz Süzer ise yaptığı konuşmada, Samsun’un Media Markt için çok önemli bir kent olduğunu belirterek, “Karadeniz’de ilk mağazamızı Samsun’da açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerin de bildiği gibi Samsun 1 milyon 250 bin nüfusu ve gelişmiş sanayisi ile Karadeniz’in en büyük kenti. Stratejik ve coğrafi konumu, ulaşım olanakları, ticari gücü ve tarihi mirasının getirdiği sorumlulukla her geçen gün büyüyen Samsun aynı zamanda da Karadeniz Bölgesi’nin en kalabalık şehri.

 

Windows 8′in Bilinmeyenleri: Başlangıç Ekranı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK