Mark Zuckerberg Google +’da Yerini Aldı

Mark Zuckerberg Google +’da Yerini Aldı

0
PAYLAŞ

Teknoloji ve sosyal medya meraklıları şu sıralar Google +’ın peşinde. Birkaç başarısız girişimin ardından + projesiyle tekrar sosyal ağ konusunda iddialı bir girişimde bulunan Google, dikkatleri çekmeyi başardı.

Google + Siz, şuan sınırlı olarak aktif edilmiş durumda. Yani tüm kullanıcılar Google +’yı kullanamıyor. Bu özelliğe erişmek için Google tarafından davet edilmiş olmak ya da kullanmaya başlayan biri davet almak gerekiyor. Ancak yoğun ilgi üzerine Google, davet sistemini şimdilik ortadan kaldırdı.

Çevrenizde Google + kullanabilen birine rastladınız mı bilemiyoruz. Biz birkaç davet aldık fakat davet sistemi iptal edildiğinden çevremizi genişletemiyoruz. Hali hazırda Google + kullananlar arasında kısa bir tura çıktığımızda ise tanıdık isimlere rastlıyoruz. Bunlardan en ilginç olanı ise Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg.

Google + resmi olarak tanıtılır tanıtılmaz Mark Zuckerberg de biz göz atmak için yerini almış. Zuckerberg’in Google tarafından davet edilenler arasında olduğu belirtiliyor. Profil resminden Zuckerberg’in en ciddi rakibini incelerken pek de mutlu olmadığı görülüyor.

Kendi hakkındaki bilgiler bölümüne erkek olduğunu ve Palo Alto’da yaşadığını yazan Zuckerberg, tanıtım bölümüne ise “I make things” yani “ben birşeyler yaparım” yazmış.

Arkadaş listesine sadece birkaç Facebook çalışanını ve arkadaşını ekleyen Zuckerberg’in takipçileri ise oldukça hızlı biçimde artıyor. Birkaç saat önce 800 takipçisi bulunan Facebook CEO’su şuan 3000’e ulaşmış durumda.

Facebook’un bilinmeyen özellikleri

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK