Logitech Kulaklık Ailesini Genişletiyor

Logitech Kulaklık Ailesini Genişletiyor

0
PAYLAŞ

 Logitech’in yeni stereo kulaklıkları H130, H150 ve H250 ile internette konuşmak ve dinlemek her zamankinden daha da keyifli.

 

Logitech H130, H150 ve H250; konforlu tasarımları, her iki tarafa da takılabilen, dönebilen ses engelleyici mikrofonları ve stereo sesleriyle zengin bir ses deneyimi sunmaları ile göz dolduruyor.

Tabletlere Kablosuz Kulaklık ve Hoparlör

Basit bağla-başlat kuruluma sahip olan bu kulaklıklar, analog bağlantısı ve 3.5 mm kulaklık girişi olan tüm Windows bilgisayarlara, Logitech Vid, Skype, Yahoo Messenger, Gmail, Windows Live Messenger, AIM ya da QQ programlarıyla uyumlu.

Logitech H130 Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 46.90 TL

 

Hafif ve başın arkasından geçmeli tasarımıyla rahat bir kullanım sunan Logitech H130, gürültüyü engelleyen mikrofonu ile arka plan gürültülerini kesiyor. Sağ  ya da sol olmak üzere her iki tarafa da takılabilen mikrofon, sesinizi en iyi alabileceği yöne çevirebiliyor, kullanmadığınız zamanlarda ise tek tuşla kapatılabiliyor. Logitech H130’un beyaz ve mavi renk secenekleri bulunuyor.

 

Logitech H150 Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 46.90 TL

 

Tam stereo ses özelliğine sahip Logitech H150, kullanışlı ve şık tasarımı, gürültüyü engelleyen mikrofonu, başınıza uygun olarak ayarlayabileceğiniz başlığıyla mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. Kablo üzerinden ses kontrolü sunan H150’ün sağ  ya da sol olmak üzere her iki tarafa da takılabilen mikrofonunu sesinizi en iyi alabileceği yöne göre ayarlanabiliyor. Logitech H150’ye beyaz, mavi veya pembe renklerde sahip olabilirsiniz.

 

Logitech H250 Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 81.90 TL

 

Ayarlanabilir süngerli başlığa ve ses kontrol özelliğine sahip Logitech H250,  aramalarınızda, film izlerken, müzik dinlerken ya da oyun oynarken zengin stereo ses keyfini sunuyor. Tam frekans aralığına sahip bu stereo kulaklıkla tüm sesleri zengin bir şekilde duyabileceksiniz.

H250’nin gürültüyü engelleyen ve arka plan gürültülerini kesen mikrofonu, sağ  ya da sol olmak üzere her iki tarafa da takılabiliyor, kullanmadığınız zamanlarda ise tek tuşla kapanabiliyor. Logitech H250’nin beyaz ve mavi renk seçenekleri bulunuyor.

 

Logitech’in kulaklıklarını beğeniyor musunuz?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK