Logitech’ten Oyunculara Müjde

Logitech’ten Oyunculara Müjde

0
PAYLAŞ

Logitech ödüllü G serisi oyun aksesuarlarına yenilerini ekledi. G serisinin bu yeni ürünleri: Logitech Gaming Mouse G500 ve Logitech Gaming Headset G330. Logitech Gaming Mouse G500, en son oyun sınıfı lazer motoru ve görüntüsüyle popüler Logitech G5 laser mouse’un yeni modeli olarak ortaya çıkıyor. Gaming Headset G330 ise uzun bir konfor imkanı yaratıyor.
Logitech Gaming Mouse G500 ve Gaming Headset G330, özellikle World of Warcraft oynayan 11 milyon kişi ve Call of Duty’de tura çıkmış milyonlarca oyuncu için, verdiği savaşların zaferle sonuçlanmasını garantilemeye yardımcı oluyor.

Logitech Gaming Mouse G500
Klasik Logitech G5 Laser Mouse’un üst modeli Logitech Gaming Mouse G500, üstün bir keskinlik sunuyor. G500 mouse’un oyun sınıfı lazer motoruyla saniyede maksimum 165 inç hıza(ips) ve maksimum 30 gs hız gücüne ulaşarak oyundaki yoğunluğunuzu hızlandırabilirsiniz. Anında kişiselleştirilebilir dpi hassasiyeti, oynadığınız tüm oyunlarda çok hızlı manevraları hedefleyen (5700 dpi’ye kadar) pixel keskinliği (200 dpi) ile doğru bir keskinlik seviyesi sunuyor (dpi hassasiyeti, Logitech Oyun Yazılımı kurulduktan sonra 100 dpi bir artışla kişiselleştirilebiliyor) ve ürün tam hızlı USB kullanıyor. G500 mouse’un daha geniş başparmak koyma yeri ve yumuşatılmış serçe parmak çıkıntısıyla yenilenmiş bir şekil sunan Logitech, daha konforlu bir kullanım sağlıyor.  

Yerleşik hafıza, hiçbir yazılıma ihtiyaç olmadan sevdiğiniz oyunların başlıklarını kaydederek gerekli ayarları almanıza imkân tanıyor. G500 mouse, kişiselleştirilmiş his ve kontrol için 27 gram ekstra ağırlık ekleme gibi ayarları yapmanızı sağlıyor. Ek ağırlıklar çıkarılabilir bir gövdeye yerleşiyor ve kullanımda olmadığında mouse’la birlikte sunulan ayrı bir kılıfta saklanabiliyor. İkili moda sahip kaydırma tekerleği, çalışmak zorunda olduğunuz zamanlar yüksek hızlı kaydırma özelliği sunarken, oyun sırasında silah seçmek için mükemmel olan click-to-click kaydırma özelliğine de sahip.  10 adet programlanabilir düğme ise değerli makro özellikleri parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Logitech Gaming Headset G330
Hafif bir kullanım sunan Logitech G330, oyun kulaklıkları arasında bir ilk olan ayarlanabilir ve kafanın arkasından dolaşan tasarımıyla yorgunluğun önüne geçiyor. G330 kulaklık, kafaya baskı yapan noktaları daha da hafifletmek için yumuşak silikonlu bir kafa bandı ve dönen kulaklık yastığına sahip. 

Ayrıca G330 gürültü engelleyici mikrofonu sayesinde arka plan seslerini azaltıyor. Kullanmadığınız zamanalr ise bu mikronu geriye çevirerek kullanıma kapatabilirsiniz. Aynı hizada yer alan ses kontrolleri, uygulamayı durdurmadan sesi ayarlamanıza ya da mikrofonun sesini kapatmanıza imkân veriyor.  Dâhili USB adaptörü gelişmiş ses için herhangi bir USB port’a dijital olarak veya PC ses kartına 3,5 mm jak yoluyla bağlanmayı sağlıyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK