LG’den Full HD Android Telefonu

LG’den Full HD Android Telefonu

0
PAYLAŞ

Üst düzey akıllı telefonları ile pazarda ilgi odağı olmaya başlayan LG, Full HD ekrana sahip bir Android telefonu ile çok yakında pazardaki dengeleri sarsmaya hazırlanıyor.

Son dönemde mobil dünyada çok hızlı değişimler yaşanıyor. Full HD mobil ekran teknolojileri akıllı telefonların son gözdelerinden. 2012 bitmeden görmeye başladığımız Full HD özellikli cihazların yanında, muhtemelen 2013 model ürünlerin de aranan ayrıntılarından olacak Full HD ekran teknolojileri.

Full HD mobil ekran teknolojileri konusunda uzunca bir süredir çalışmalar yaptığını bildiğimiz LG, bu ekranı taşıyan ilk akıllı telefonu için yeni yılı beklemeyecek gibi görünüyor. Güney Kore’den gelen haberler, LG’nin F240K ürün numarasına sahip bir akıllı telefonu 2012’nin son günlerinde duyurabileceği yönünde.

1920x1080p ekran çözünürlüğü dışında herhangi bir özelliğinden bahsedilmeyen telefonun yeni Optimus G olabileceğine dair ciddi iddialar ortaya atılıyor. Dört çekirdekli Qualcomm S4 Pro işlemciye sahip olacağını tahmin ettiğimiz yeni LG modelinin MWC 2013’te fuarın gözdelerinden olacağını düşünüyoruz.

Kim Kardashian ve iPhone 5, 2012’nin Gözdeleri Oldu

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK