LG V20 Tekrar Görüntülendi

LG V20 Tekrar Görüntülendi

0
PAYLAŞ

LG tarafından Eylül ayı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenilen V20 bir kez daha görüntülendi. Sızdırılan fotoğraflar daha önce ortaya çıkan tasarım çizimlerini doğrular nitelikte.

LG_V20

Bu yılın ilk çeyreğinde tanıttığı LG G5 modeli ile ilk modüler telefon sloganı ve G5’in oyun arkadaşları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran LG bu defa V20’de modüler tasarımı ortaya çıkaracak gibi görünüyor.

159.5 mm uzunluğunda 78.1 mm genişliğinde ve en ince noktası 7.7 mm kalınlığında olacağı söylenen yeni V20, kavisli yapısıyla 8.8 mm kalınlığa ulaşan cihazın G5’te olduğu gibi metal gövdeden oluşacağı da gelen bilgiler arasında.

Hatırlayacağınız üzere V10’un çelik ve silikon malzemeden üretilmiş gövdesi dayanıklılık adına oldukça başarılı sonuçlar ortaya koymuştu. Hatta cihazın tanıtımından önce vurgu dayanıklılık üzerinde yoğunlaşmış bunun yanında Snapdragon 808 işlemci ve 4GB RAM ile yüksek performans, 0.2 inç ikinci ekran, çift selfie kamerası ve yüksek ses kalitesi ile de başarılı bir uyum yakalanmıştı.

V20’de ise Snapdragon 820 işlemci Adreno 530 grafik işlemcisi ve 4GB RAM kombinasyonunun yer alacağı konuşuluyor. Daha önce sızdırılan tasarım görsellerinde ayrıca cihazın arkasında da G5’te olduğu gibi çift kamera lensinin olduğu görünüyor.

USB Type-C ve 3.5mm kulaklık girişinin de yer aldığı cihazın ekranının da Note 7’de olduğu gibi 5.7 inç olacağı, V10’da olduğu gibi 0.2 inçlik ikinci bir ekranın yer alacağı söyleniyor. Parmak izi sensörü ve güç tuşunun cihazın arkasında, ses açma kapama tuşlarının cihazın yanında konumlandırıldığı da tasarım görsellerinde görülüyordu. 2.5D kavisli ekranı olduğu görülen cihazın tasarım detayları G5’i anımsatırken V serisinin ilk modelindeki genel hatları da koruduğu görülüyor. Ayrıca fotoğrafta V10’un aksine V20’de tek ön kameranın yer aldığı görülüyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK