LG V20 Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

LG V20 Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

0
PAYLAŞ

LG 2016 yılına modüler yapıdaki akıllı telefonu LG G5 ile iddialı bir giriş yaptı. Cihaz için geliştirilen ekipmanlara oyun arkadaşları adını veren firma üst seviye bir cihaz üretimi konusunda bir süredir sessizliğini koruyordu ki geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan V serisinin devam modeli olan LG V20 karşımıza çıktı.

LG, V10’un tanıtımında oldukça dayanıklı, yüksek multimedia özelliklerine sahip donanımı yüksek bir akıllı telefon vurgusu yapmıştı. Metal şeritleri ve silikon kasası ile dikkat çeken cihaz 5.7 inç ekranı ile phablet kategorisinde konumlandırılmıştı. Çift ön kamera ve çift ekranı ile dikkat çeken cihazın devam modeli de nihayet tanıtıldı.

lg-v20-scroll-com-tr

1440×2560 (QHD) çözünürlüğündeki 5.7 inç ekranı ile dikkat çeken V20’nin ekranı 513PPI pixel yoğunluğuna sahip. 0.2 inç’lik ikinci ekranında da 501PPI pixel yoğunluğuna sahip. Ana ekranı açmadan bildirimleri görebilmenizi, belirlediğiniz kişileri aramanızı ve en sık kullandığınız uygulamalara doğrudan erişim sağlamanızı kolaylaştıran ikinci ekran V10’da da en beğenilen özelliklerin arasında yer alıyordu.

Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 820 işlemcisinden güç alan cihazın grafik işlemcisi Adreno 530. 4GB LPDDR4 RAM ile tamamlanan donanım başarılı bir performans ortaya koyuyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK