LG Optimus G Pro’ya Yeni Yazılımsal Özellikler Geliyor

LG Optimus G Pro’ya Yeni Yazılımsal Özellikler Geliyor

0
PAYLAŞ

LG, yeni amiral gemisi Optimus G Pro’ya yeni özellikler ekleyen bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor. Güncellemenin özelliklerini gösteren video da yayınlandı.

Samsung Galaxy S4’te kullanıcı video izlerken kafasını başka yöne çevirdiği zaman telefon videoyu otomatik olarak durduruyor. S4’ün yazılımsal özellikleri dikkat çekiyor. Ancak Samsung bu konuda tek başına değil. Zira LG, Optimus G Pro için “Value Pack Upgrade” adında özel bir güncellemeyi yayınlayacak. Bu güncellemede akıllı video (Smart Video) isimli yeni bir özellik telefona ekleniyor. Bu özellikte kullanıcı video izlerken başka yöne baktığında Optimus Pro G videoyu durduruyor. Bunun haricinde yükseltmeyle birlikte çift kamera (Dual Camera), duraklat (Pause) ve kayda devam (Resume Recording) özellikleri de güncellemede yer alıyor.

LG yeni yazılım özelliklerini gösteren bir videoyu da Youtube üstünden kullanıcılarıyla paylaştı. Videoda Optimus G Pro kullanan bir kadının özelliklerden nasıl yararlandığı gösteriliyor. Akıllı video ile başlayan tanıtım, sonrasında çift kamera ve duraklat/kayda devam özellikleriyle birlikte bitiyor. Güncellemenin bu ay yayınlanması planlanıyor.

LG Optimus G Yeni Güncelleme Özellikleri

Havada Büyük Aksiyon Thunder Wolves

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK