LG LV5 Sızdırıdı

LG LV5 Sızdırıdı

0
PAYLAŞ

LG’nin orta segmentte yer alan akıllı telefonlarına çok yakında bir yenisi daha eklenecek. LG 2016 yılında piyasaya sürdüğü LG G5 ile ilk modüler yapıya sahip akıllı telefonu tanıttı. Firma tasarım anlamında G5’e oldukça benzeyen bir cihaz da tanıtma hazırlığında. LG LV5 ismi ile karşımıza çıkan cihaz modüler yapıya sahip değil.

LG akıllı telefon pazarındaki en büyük firmaların arasında yerini G5 ile bir kez daha perçinledi. Modüler tasarımı ile ön plana çıkan cihazla birlikte oyun arkadaşı adı verilen aksesuarlar da tanıtıldı. Arka tarafında çift kamera yer alan cihazla LG bir akımın daha ilkleri arasında yer almış oldu.

QuadHD çözünürlüğe sahip ekranı ve yumuşak hatlara sahip kasası ile beğeni toplayan cihaz firmanın yeni tasarım dilinin de işaretlerini vermek adına önemli bir mihenk taşı oldu. Nitekim akabinde piyasaya sürülen ve V10’un devamı olan V20 de tasarım açısından birebir olmasa da G5 ile büyük benzerlikleri ile dikkat çekti. Görünen o ki LG artık amiral gemisi akıllı telefonlarında metal malzeme ve çift arka kamera kullanma konusunda ısrarcı davranacak.

Orta segmentte de bir çok alternatif sunmayı unutmayan LG’nin son olarak sızdırılan cihazının adı LG LV5. G5’e oldukça benzeyen cihaz LG G4 ve G4c ikilisini akıllara getirdi. Diğer firmaların da yaptığı gibi aynı tasarıma sahip hem amiral gemisi hem orta sınıf cihaz tanıtma modasını LG de sürdürecek gibi görünüyor. Bu arada teknik detayları belli olmayan LV5’in bataryasının değiştirilebilir olacağı gelen bilgiler arasında.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK