LG G5 SE Gün Yüzüne Çıktı

LG G5 SE Gün Yüzüne Çıktı

0
PAYLAŞ

Güney Koreli üretici, iPhone SE’yi ağır eleştiri bombardımanına tutmasının ardından kendi alternatifini kullanıcı önüne çıkarmaya hazırlanıyor. İşte LG G5 SE hakkında tüm bilgiler.

LG G5 SE Gün Yüzüne Çıktı

Apple’ın iPhone SE’yi piyasaya sürmesi, yeni akımın başlangıcı oldu. Birçok şirket şimdi üst seviye özelliklere sahip küçük ekranlı telefon hazırlama peşinde. Bunlardan birisi de LG. Şirket, geçtiğimiz haftalarda iPhone SE’nin eski teknolojiye sahip olduğunu söyleyerek ağır bir dille eleştirmişti.

G5 SE’nin geleceği bir süredir konuşuluyordu. Ancak ilk kez somut bir fotoğraf yakalandı. Bu görüntüde LG G5 ve G5 SE adı yan yana kullanılmış. Üstelik G5’e ait Quick Cover kılıfın paketinde!

g5 se

Son nesil G5’in özelliklerini daha küçük bir kasada toplaması beklenen G5 SE’nin ne gibi özelliklere sahip olacağı ise bilinmiyor. Bilinen tek şey telefonun varlığı, ki bu da kesin değil.

Öte yandan bu alanda hazırlık yapan tek firma LG değil. Samsung, bugüne kadar çıkardığı S Mini serisini orta seviye özelliklerle donatıyordu. Fakat bu kez üst seviye özellikte bir Galaxy S7 Mini ile Samsung da rekabete girebilir. Bugüne kadar bu pazarda dilediği gibi at koşturan Sony’nin Z Compact serisi için de rehavet günleri bitiyor diyebiliriz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK