LG G3 Hakkında Gelen Yeni Sızıntılar

LG G3 Hakkında Gelen Yeni Sızıntılar

0
PAYLAŞ

LG G3 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak kılıfı ve ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Güney Koreli teknoloji devlerinden biri olan LG‘nin merakla beklenilen akıllı telefonu LG G3 modeli şimdiden birçok kişinin hayalini süslüyor. Gitgide netleşmeye devam eden cihazın özelliklerinden sonra G3’ün ekran görüntüleri ve kılıfları paylaşıldı.

Online satış platformunda LG G3‘ün olduğu iddia edilen kılıflar listelenmiş. Bakıldığında LG G2’de kullanılan tasarım anlayışının da bu cihazda yer alacağı görülmekte. Cihazın arka bölümündeki birçok farklı fonksiyona sahip olan tuşun bu cihazda da yer aldığı görülmekte.

LG_G3_kılıf_scroll_1

LG’nin yeni akıllı telefonuna ait ekran görüntüleri de geçtiğimiz günlerde paylaşıldı. Canlı ve renkli bir arayüze sahip olduğu görülen bu cihazın LG’nin Android Wear ile gelen akıllı saatleri ile uyumlu olacağı söyleniyor. Bunun dışında G3 ile yeni bir asistan ile tanışacağımız da iddiaların arasında. Sızdırılan ekran görüntüleri ile modelin qHD yani 2560×1440 piksel çözünürlüğe sahip olacağı ihtimalini arttırmakta.

 

LG_G3_ekran_görüntüsü_scroll_4

Son olarak söylentilere göre Qualcomm Snapdragon 801, 5.5 inçlik ekran, Android 4.4.2, 2GB RAM gibi özellikler ile LG G3’ün gelmesi beklendiğini aktaralım.

LG G3’ün diğer ekran görüntülerini diğer sayfalarda görebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK