LG G2 İnceleme: En Kusursuz Android Deneyimi

LG G2 İnceleme: En Kusursuz Android Deneyimi

0
PAYLAŞ

Beklentilerin çok altında bir fiyat ile ülkemizde satışa sunulan ve her yönüyle çok konuşulan LG G2’yi mercek altına aldık. İşte LG G2 hakkında bilmeniz gereken her şey:

Son dönemde mobil dünyada önemli hamleler yapan ve Nexus serisi ile başlayarak akıllı telefonlarda çıtayı iyice yükselten LG, inovatif hamleleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Güney Kore’nin Samsung’dan sonraki ikinci büyük ismi olan şirket, yepyeni teknolojiler ile ağırlığını hissettirmeye başladı.

Ekrandan pil teknolojilerine kadar hemen her alanda en büyük rakipleri ile yarışan hatta öncü işler yapan LG, ulaştığı son noktayı adeta LG G2’de sergiliyor. Bir akıllı telefondan istenebilecek her şey üzerinde taşıyan LG G2, akıllı telefon dünyasının ve hatta Android ekosisteminin getirdiği tüm sorunları aşmış bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

lg_g2_haber2

Donanımsal özelliklerinden ekranına, kamerasına ve hatta pil teknolojisine kadar hakkında konuşulacak çok fazla şey olan ve merak edilen çok detayı bulunan cihaza adım adım gelin birlikte bakalım.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK