LG Chocolate BL40

LG Chocolate BL40

0
PAYLAŞ

Cihazın bütün maharetleri 4 inçlik dokunmatik ekranı üzerine kurulu. Kenarlarını kesmeden 21:9 (sinematik) oranda görüntü veriyor, ancak bu oranda filmi nereden bulacağınız tam bir muamma. Ekranın 800 x 435 piksel çözünürlüğü ve görüntü kalitesi çok iyi. İnternet’te gezerken de sayfalar daha rahat ekrana sığıyor. Ancak dikey olarak dar olduğundan web’deki yazılar ufak ve okunaksız görünüyor. Bu da, diğer cihazlarda yatay eksendekileri göremediğinizde yaptıklarınızı, bu kez dikey eksen için yapmanızı gerektiriyor. Yani sayfaya zum yapıp, sonra çıkmak gerekiyor

S-Class kullanıcı arayüzü parlak ve canlı, simgeler ve animasyonlar eğlenceli. Ancak, menülerde dolaşım garip. Her satırı bir sağa bir sola sürüklemek gerekebiliyor ve bu da uygulamaların yerlerinin akılda kalmamasından başka bir işe yaramıyor.

LG, AMD işlemciden Qualcomm’a geçmesine karşın, cihaz ağır kalmış. Animasyonlar ve ekrana dokunduğunuzda titreme özelliğini kapadığımızda bir nebze hızlandığını görüyoruz. Dokunmatik ekran bazen yanlış yerlere girmenize sebep oluyor, olmasın diye hafif dokunduğunuzda da algılamayabiliyor.

Yüksek çözünürlüklü ve led flaşlı kamerası otomatik odaklama, panoramik çekim ve 30 fps video kayıt hızıyla etkileyici. Loş ışıkta ne yazık ki iyi sonuç vermiyor. 3G ve Wi-Fi dahil akla gelen her tip bağlantıyı taşıyor, müzikleri FM vericiden harici cihazlara aktarabiliyor, DivX ve XviD oynatıyor, hatta sonradan alacağınız bağlantıyla TV’ye aktarabiliyor.

Ancak tüm bunlar, kullanışsız bir telefon olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Özellikler
4 inç 21:9 oranda ekrana
HSDPA, Wi-Fi, Bluetooth 2.0 desteği
giGPS, TV çıkışı, 3,5 mm jak
5 MP kamera
1,1 MB dahili bellek
microSD kart yuvası
6 saate kadar konuşma süresi
400 sate kadar bekleme süres,
51 x 128 x 11 mm boyutlar
129 g ağırlık

ARTILAR
Görüntü kalitesi çok iyi
TV ve FM üzerinden aktarım
Zengin bağlantı seçenekleri

EKSİLER
Uygulama desteği yok
Dokunmatik performansı kötü
Cepte taşıması rahatsız
Bilgi için: tr.lge.com

Fiyatı: 730 USD + KDV

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK