Lenovo Moto Z2 Sızdırıldı!

Lenovo Moto Z2 Sızdırıldı!

0
PAYLAŞ

Motorola ve Lenovo ortaklığın başarılı ürünü Z serisinin yeni üyesi çok yakında tanıtılacak. Moto Z2 bir önceki cihazın izlerini taşırken cihazda dikkati ilk olarak çift arka kamera çekiyor.

Cep telefonu pazarında bir dönemin zirvedeki ismi Motorola bildiğiniz üzere önce Google ardından Lenovo tarafından satın alındı. Google ile işbirliğinde ortaya dikkat çekici ürünler çıkmasa da özellikle Lenovo Moto Z serisi bir hayli beğenildi. Özelleştirilebilen tasarımı ve şık yapısı ile ilgi gören cihazın yeni versiyonu Moto Z2 çok yakında tanıtılacak. Sızdırılan görseller cihazın tasarımında marjinal değişikliklerin olmadığını fakat cihazın çift arka kamera ile geleceğini gösteriyor.

Cihazın ovalleştirilmiş tasarımı önceki modelde olduğu gibi oldukça ince bir yapıda. Ön tarafta yer alan ve parmak izi sensörünü bünyesinde barındıran ana menü tuşunun tasarımı da Moto Z’ye göre daha yumuşak hatlara sahip. Yine sızdırılan görseller dikkate alındığında cihazda 3.5mm kulaklık girişinin yer almadığı görülüyor. Apple tarafından başlatılan akıma böylece Lenovo Moto serisi de katılmış oluyor.

Rekabetin her geçen gün kızıştığı amiral gemisi savaşlarında Lenovo cephesi Motorola firmasının marka imajı, bilinirliği ve prestiji ile pazarın devlerine meydan okumaya devam ediyor. Bir önceki model üzerinde yapılan iyileştirmelerle piyasaya sürülecek olan cihazın yine Moto Z2 Force ve Moto Z2 Play versiyonları ile satışa sunulması bekleniyor. Haziran ayında tanıtılması beklenen cihazın neler yapacağını bekleyerek göreceğiz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK