Lenovo Moto G5S’in Görüntüleri Sızdırıldı!

Lenovo Moto G5S’in Görüntüleri Sızdırıldı!

0
PAYLAŞ

Bir süre önce piyasaya sürülen Lenovo Moto G5’in tamamen metal kasaya sahip olacağı belirtilen sürümü Moto G5S’in görüntüleri sızdırıldı. İlk gelen bilgilere göre cihaz gri, altın ve mavi renk seçenekleri ile piyasaya sürülecek.

Bildiğiniz üzere Moto G5, 5 inç büyüklüğünde 1920×1080 piksel çözünürlükte ekrana sahip. Qualcomm Snapdragon 430’dan güç alan G5’in ayrıca 2GB RAM’i bulunuyor. Teknik özellikleri itibari ile orta segmentte yer alan cihazın 13MP arka, 5MP ön kamerası mevcut. Cihazın ayrıca bir de Plus sürümü mevcut. Moto G5 Plus ise 5.2 inç ekran, Qualcomm Snapdragon 625 işlemci ve 3GB RAM’e sahip. Tüm bu özelliklerin yanında tasarım anlamında beğeni toplayan cihazın Moto G5S adıyla üst segmentte konumlanıdırılacak yeni bir sürümünün tanıtılması bekleniyor. Cihazda yer alması beklenen belirgin yenilik her ne kadar tamamen metal gövdeye sahip olması olsa da bu gövdenin içerisinde yer alan işlemci ve RAM’in de güçlendirilmesi bekleniyor.

Moto Z2 ve Moto Z2 Play’in tanıtılmasının gündemde olduğunu göz önüne alırsak Moto G5S’in de bu iki cihaz arasında konumlandırılması şaşırtıcı olmayacaktır. Lenovo tarafından satın alındıktan sonra piyasadaki marka imajı kullanılarak üretilmeye devam edilen yeni Motorola cihazlar Lenovo’nun ikinci bir marka ile piyasada pazar payını arttırmasını sağlıyor.

Henüz ülkemizde satışa sunulmayan Moto G5’in ne zaman satışa sunulacağı ve Moto G5S’in Türkiye pazarında yer alıp almayacağı ise bilinmiyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK