Klasiklerden Vazgeçemeyenlerin Tercihi Samsung Galaxy Gear S3

Klasiklerden Vazgeçemeyenlerin Tercihi Samsung Galaxy Gear S3

0
PAYLAŞ

Akıllı saat pazarı her geçen yıl hızlı bir şekilde büyüyor ve gelişiyor. Akıllı saatler her ne kadar ilk modellerinde fazla teknolojik tasarımlara sahip olsalar da artık klasik saat tasarımlarına yakın modeller, insanların günlük hayatlarında rahatça kullanabilmeleri açısından herkes için teknoloji algısıyla daha fazla dikkat çekiyor ve tercih ediliyor.

Klasik saat tarzına en uygun örnek Samsung Galaxy Gear S3. Ünlü saat tasarımcısı Yvan Arpa’nın tasarladığı model, klasik saat modellerinde olduğu gibi yuvarlak bir 1.3 inçlik AMOLED ekrana sahip. Çevresinde bulunan ‘bezel’ halkayla kontrol edilebiliyor. Üzerinde bulunan butonlar gibi detaylar da Gear S3’ü analog saat tasarımlarına bir adım daha yaklaştırıyor.

samsung galaxy gear s3

Samsung Galaxy Gear S3, 11 binin üzerinde akıllı saat arayüzü ve uygulamasıyla uyumlu. Fitness, müzik, haber, oyun ve gezi gibi uygulamalar da Samsung’un yeni akıllı saati Gear S3 ile sunuluyor.

1.299 TL’lik satış fiyatıyla Teknosa mağazalarında ve www.teknosa.com adresinde satışa sunulan Samsung Galaxy Gear S3, kullanıcılarına hem klasik hem de akıllı bir saat hatta asistan tecrübesi yaşattırmayı hedefliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK