Kingston’dan Uygun Fiyatlı Class 10 Bellek Kartları

Kingston’dan Uygun Fiyatlı Class 10 Bellek Kartları

0
PAYLAŞ

SDXC Class 10 bellek kartı, bütçeleri zorlamayan hesaplı fiyatının yanı sıra uzun HD videoların ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafların ideal mobil depolama ortamı olarak kendisinden söz ettirmeye hazırlanıyor.

Bellek teknolojilerinde standartları koyan SD Association’ın yayınladığı özelliklerle uyumlu olan Secure Digital Extended Capacity (SDXC) Class bellek kartı, 4 GB’dan büyük dosyalar gibi çok geniş veri hacimlerini yönetebilmek için exFAT dosya sistemini kullanıyor.

64 GB’dan 128 GB’a kadar kapasitelerle sunulan bu kartlar, SDXC uyumlu kişisel elektronik cihazların yanı sıra bugün pazardaki en kaliteli fotoğraf ve video kameraların veri depolama ihtiyaçlarına güçlü bir yanıt veriyor. Ayrıca Class 10 olarak bilinen “hız” standardıyla üretilen SDXC kartlar, SDXC uyumlu cihazlar için saniyede 10 MB sürdürülebilir veri aktarım hızıyla en ideal performansı veriyor.

Güvenilirlikleri ve sağlamlıklarına ek olarak hareketsiz sabit bileşenlerle üretilen Kingston SDXC bellek kartlarında aşınmaya ya da bozulmaya açık hareketli parçalar bulunmuyor.  

 

Kingston’ın flash bellek bölümünün yöneticisi Andrew Ewing, Kingston’ın yeni SDXC kartları hakkında şunları söyledi: “Özellikle standart SD kartlarla aynı boyutlara sahip olan SDXC kartlarımız, yalnızca SDXC formatını tanıyan cihazlarda kullanılabiliyor. Fotoğraf makinelerinde veya video kameralarında SDXC logosunu gören müşterilerimiz kendilerine devasa bir bellek kapasitesi sunmaya hazır bu kartlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirler”.

>>Pentax Online Satış Sitesi Açıldı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK