Kingston Windows To Go USB Sürücüsünü Duyurdu

Kingston Windows To Go USB Sürücüsünü Duyurdu

0
PAYLAŞ

Windows 8 Enterprise işletim sisteminin bir parçası olan Windows To Go sertifikasını taşıyan DataTraveler Workspace, kullanıcılara, taşınabilir cihazlar üzerinden kurumsal masaüstü bilgisayarları başlatma (boot) ve Windows 8 işletim sistemlerini çalıştırma yetkisini kullanma fırsatı sunuyor.

 

Yeni sürücü, SSD kapasitesinde performans sunan özel bir harici USB 3.0 sürücüden oluşuyor. DataTraveler Workspace özellikle Windows 8 Enterprise işletim sisteminin Windows To Go özelliğini kullanmak isteyen kurumlar için tasarlandı.

Bu sürücü çalışanlardan sözleşmeli personele ve danışmanlara kadar kurumun geniş mobil kullanıcı tabanını yönetmekten sorumlu olan IT yöneticilerine önemli bir destek sağlıyor. Kingston’ın bu yeni sürücüsü, şirketlerin ve kurumların “Cihazını Kendin Getir (BYOD)” politikalarına ve olağanüstü durumdan kurtarma gereksinimlerine yanıt veriyor.

Kingston’ın DataTraveler Workspace sayesinde USB sürücüsünden Windows 8 çalıştırmak mümkün.

 

Kingston flash bellek iş biriminin müdürü Andrew Ewing, “Geçen yıl Microsoft ile birlikte gerçekleştirdiğimiz özenli çalışma sonucu Windows To Go gereksinimlerini ve müşterilerimizi mutlu edecek bir performans, esneklik ve sağlamlık niteliklerini tam anlamıyla karşılayan bir USB Flash sürücü geliştirdik” dedi ve şunları ekledi: “Kingston olarak pazar gelişirken yeniliklerimizi sürdürmekten ve sertifikalı Windows To Go USB Flash sürücüsü üreten birkaç üreticiden biri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz”.

>>Biber Gazı Püskürten iPhone Kılıfı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK