Kickstarter Android Uygulaması Yayınlandı

Kickstarter Android Uygulaması Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Kickstarter’ın Android uygulaması yayınlandı. Artık Android kullanıcıları da projeleri Kickstarter Android Uygulaması üzerinden görebilecek.

kickstarter-android

ABD merkezli fonlama şirketi Kickstarter, birçok farklı projenin ve ürünün hayata geçmesinde çok önemli bir paya sahip. Kickstarter, özellikle son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerine maddi konularda büyük destek sağladığı gibi bu ürünlerin tanıtımlarına da katkıda bulunuyor.

Son olarak Kickstarter’ın Android mobil uygulaması da yayınlandı. Google Play’den ücretsiz şekilde indirilebilen uygulama, web sitesinin farklı ve daha kullanışlı bir arayüzle karşınıza getirilmiş hali olarak tanımlanabilir. Android uygulaması üzerinden Kickstarter’da destek bekleyen projeleri görüntüleyebilir ve bağışta bulunabilirsiniz.

Ayrıca beğenilen projeleri uygulama üzerinden kolayca arkadaşlarınıza göndermeniz de mümkün. iOS uygulamasının üç yıl önce yayınlandığını düşünürsek, Kickstarter’ın Android uygulaması için geç adım attığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Kickstarter’ın Android uygulaması az önce de belirttiğimiz gibi ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirilebiliyor. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak uygulamaya erişebilirsiniz.

Kickstarter (Google Play)

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK