Kedi Severler İçin Kedi Simülasyonu

Kedi Severler İçin Kedi Simülasyonu

0
PAYLAŞ

Her zaman kedilerinizi insan yerine koyup onlarla mantıklı sohbetler etmek istersiniz ama ne mümkün. Gelin siz kendinizi kedi yerine koyun, belki bundan sonra daha iyi anlaşırsınız.

Kediyle yaşayanlar bilir, kedili evde genellikle hiçbir şey yerli yerinde durmaz, duramaz. Masaların sehpaların üzerindekiler; yeri gelir kitaplıktaki kitaplar hedef olarak göze kestirilir. İvedilikle yanına koşulan hedef “hıms hıms” edalarıyla bi güzel koklanır ve ardından kocaman bir pati darbesiyle evin içindeki kara deliği boylamak üzere yolculuğuna başlar.

CatlateralDamageLogo3

Birazcık olsun kedinizin yerine geçmek isterseniz Chris Chung’ın geliştirdiği Catlateral Damage beklentilerinizi karşılayacak gibi duruyor. Yapımcısı tarafından “first person destructive cat simulator” olarak sınıflandırılan oyunda evin içinde oradan oraya atlayarak ve hemen hemen her eşyayı patilerimizle devirmeye çalışıyoruz. Henüz Alpha test aşamasında olan oyun şimdilik sadece kendi sitesinden  oynanabiliyor olsa da Steam Greelight‘ta yeterli oyu alırsa tamamlanmış haliyle bilgisayarlarımızda yerini alacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK