Karşınızda Elleri Olan D6B-AW-ARM Drone

Karşınızda Elleri Olan D6B-AW-ARM Drone

0
PAYLAŞ

Teknolojinin sunduğu en önemli araçların arasında yer alan dronelar sonunda bir çift kola da sahip oldu. Karşınızda D6B-AW-ARM.

Günümüzde dronelar ağırlıklı olarak medya sektöründe kullanılıyor. Askeri amaçla geliştirilen bu küçük insansız hava araçları her geçen gün daha da iyileştirilerek çok daha spesifik görevler için de kullanılabilir hale geliyor. Son günlerde piyasaya sürülen dronelar sahip oldukları kameraları ve uçuş performansı ile dikkat çekerken artık bir çift kola sahip drone da üretildi.

Dünyanın ilk çift robot kolu, geniş formatlı droneu olarak lanse edilen D6B-AW-ARM sahip olduğu kolları ile 10kg’a kadar ağırlık kaldırarak bu cisimleri hareket ettirme imkanı sunan drone bilim kurgu filminden fırlamış gibi görünüyor.

5 eksenli hareket edebilen kolları ile bir ağırlık kaldırdığında sahip olduğu yazılım ile ağırlık merkezini ayarlayabilen drone sahip olduğu güçlü performansı ile de dikkat çekiyor.

Saatte 60km hıza ulaşabilen drone 5000m yüksekliğe çıkabiliyor ve 30dk havada kalabiliyor. Sahip olduğu iki adet 22.2v / 16,000mAh batarya bunda önemli bir paya sahip.

Kargo ve ürün taşımacılığı, tehlikeli maddelerin nakli gibi konularda rahatlıkla kullanılabilecek olan drone yapısal anlamda da oldukça sağlam ve profesyonel.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK