Kariye Uygulaması Kazandırıyor

Kariye Uygulaması Kazandırıyor

0
PAYLAŞ

Kariye Müzesi’ni online ziyaret edenler, iPad veya kişiye özel yeraltı arkeoloji turu kazanacaklar.

 

Yeni nesil teknolojileri kullanarak günümüz insanına eşsiz deneyimler yaşatmak, evrensel değerleri ve kültürel zenginlikleri erişilebilir kılmak  amacıyla çalışmalarını yürüten izApps , T.C. Kültür Bakanlığının desteği ve BKG’nin katkılarıyla hayata geçirdiği Kariye Sanal Müze uygulamasına facebook sayfası üzerinden düzenlediği bir yarışma ile yeni bir boyut getirdi.

izapps_facebook_yarisma_duyuru

İpad veya İstanbul yeraltı Arkeolojisi turu ödüllü yarışmaya katılmak için  17-28 Aralık tarihleri arasında izApps facebook sayfasına girerek (http://www.facebook.com/izApps ) detayları öğrenmek ve katılmak mümkün.

 

Kültürel zenginlikleri geleceğe taşımak, korumak ve daha kolay yaşanabilir kılmak için teknolojiyi sanatla harmanlayan izApps, Kariye Müzesi uygulamasının yurtdışı ve Ülkemizde gördüğü ilginin verdiği cesaretle değeri günden güne artan “Topkapı Sarayı/Harem” uygulamasının çalışmalarını başlattı. Ocak ayında raflardaki yerini alacak Harem, tüm dünyanın en çok merak edilen ve en gizemli dünyasının kapılarını muhteşem hikayelerle birlikte açmaya hazırlanıyor.

Turkcell’den iPhone 5 Şenliği!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK