Just Cause 3 Collectors Edition Duyuruldu

Just Cause 3 Collectors Edition Duyuruldu

0
PAYLAŞ

Oyun dünyasının en başarılı yapımlarından biri olan Just Cause 3 oyununun özel bir versiyonu dolu dolu içeriğiyle resmen duyuruldu. Just Cause 3 Collectors Edition adıyla duyurusu yapılan özel sürüm birbirinden farklı ve dikkat çekici şeyler içeriyor.

Just Cause 3 Collectors Edition

Just Cause 3 Collectors Edition Neler İçeriyor?

1 Aralık 2015 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini alacak olan Just Cause serisinin en yeni oyunu Just Cause 3 için hazırlanan koleksiyoncu sürümünde yer alacak içerikler, oylama ile belirlendi ve gayet doğal olarak kahramanımızın oyunda belki de en büyük yardımcısı olan tutma kancası bu özel sürümün en önemli parçası oldu. Birebir tasarıma sahip olan bu tutma kancası 40 cm ebatında fakat büyük olasılıkla kullanılamıyordur 🙂 Buna ek olarak, ciltli tasarıma sahip olan 32 sayfalık artbook ise oyunun evreninin ve karakterlerinin çok sayıda etkileyici çizimlerini içermekte.

Son olarak Just Cause 3 Collectors Edition sürümünde 60 x 60 ölçüsünde  Medici takımadasının bir haritasının olduğunu belirtelim ki, bu serinin ne kadar büyük bir haritaya sahip olduğunu düşünecek olursak, böylesi bir haritanın da ne kadar detaylı olacağını tahmin etmek zor olmayacaktır.

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK